loader image
Rezydencja Dolinka

Jak kupić?

Przejrzyste zasady rezerwacji!

Proces sprzedaży inwestycji Rezydencji Dolinka wyróżnia transparentność. Stawiamy na jawność cen, jasne zasady rezerwacji i zawarcia umowy notarialnej, oraz prosty harmonogram płatności.

Twoje kroki do zamieszkania w Rezydencji Dolinka:

 1) WSTĘPNA REZERWACJA

Wstępna rezerwacja składana osobiście w biurze sprzedaży, lub telefonicznie u Doradcy – maksymalnie do 5 dni okresu rezerwacji.

2) UMOWA REZERWACYJNA

Pisemna umowa zawierana w biurze sprzedaży EL INVEST:

w przedsprzedaży – przed ostatecznym pozwoleniem na budowę – do dnia 29.01.2021,
w regularnej sprzedaży – po ostatecznym pozwoleniu na budowę – do 45 dni okresu rezerwacji.

3) OPŁATA REZERWACYJNA 5.000,00 zł

Płatna przelewem na rachunek bankowy wskazany w umowie rezerwacyjnej, do 5 dni od podpisania umowy.

4) UZYSKANIE KREDYTU

Polecamy opiekę naszego Specjalisty ds. kredytów mieszkaniowych Marcina Kuracha, Który na miejscu – w biurze sprzedaży i bezpłatnie – potwierdzi Twoją zdolność kredytową, przedstawi oferty banków, złoży w Twoim imieniu wnioski kredytowe i pomoże wybrać najtańszy kredyt, oraz najkorzystniejsze związane z nim ubezpieczenia (ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie życia i zdrowia kredytobiorcy).

5) UMOWA DEWELOPERSKA

Pisemna umowa, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego zawierana w kancelarii notarialnej za opłatą od strony 370,20 zł. Planowanym terminem zawierania pierwszych aktów notarialnych jest styczeń 2021.

6) ZGŁOSZENIE ZMIAN LOKATORSKICH

Jeśli podpiszesz umowę na etapie przedsprzedaży, lub wczesnej sprzedaży, możesz bezpłatnie zmienić układ ścian działowych, a także wprowadzić zmiany w projektach instalacji w mieszkaniu, według regulaminu wnoszenia zmian dostępnego w biurze sprzedaży.

7) HARMONOGRAM PŁATNOŚCI

Harmonogram wpłat odpowiadający etapom realizacji budowy:

1 transza – sierpień 2023
2 transza – październik 2023

Odbiór kluczy sierpień 2023r. Akt własności listopad 2023r.

8) ODBIÓR KLUCZY DO MIESZKANIA – NAJPÓŹNIEJ W SIERPNIU 2023 ROKU

Możliwość przejrzenia przez Ciebie standardu wykonania mieszkania przez Dewelopera i podwykonawców, zgłoszenia ewentualnych uwag, finalnie odbioru kluczy i przystąpienia do prac wykończeniowych w mieszkaniu.

9) AKT WŁASNOŚCI – NAJDALEJ DO LISTOPADA 2023 ROKU

Zawierany w kancelarii notarialnej zgodnie z przepisami Ustawy o własności lokali, umowa ustanowienia i przeniesienia z Dewelopera na Nabywcę odrębnej własności lokalu mieszkalnego (opłaty notarialne pokrywa tutaj w całości Nabywca).

10) ZAWIĄZANIE WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ I WYBÓR ZARZĄDCY ,,REZYDENCJI DOLINKA’’

Rozpoczęcie organizacji życia osiedla przez mieszkańców i zarządcę nieruchomości, rozpoczęcie płatności czynszu, zebrań wspólnoty mieszkaniowej i podejmowania wspólnych decyzji w formie uchwał wspólnoty.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań

REZYDENCJA DOLINKA to osadzone w historycznym kontekście miejsce, w sąsiedztwie parku miejskiego i elbląskich zabytków.