loader image
Mieszkanie Elbląg

Wnętrza

Wysoki standard wykonania

Rezydencja Dolinka to modernistyczna i stylowa, miejska rezydencja wielolokalowa. Korytarze wykończone w eleganckich i modnych odcieniach bieli i grafitu, z elementami w kolorystyce drewna i betonu tworzą wyjątkowy klimat. 

Nadziemną część budynku stanowi 5 kondygnacji mieszkalnych (parter + 4 piętra) od strony ulicy Traugutta i 3 (parter + 2 p.) od strony Parku Dolinka.

Zaprojektowaliśmy na nich 76 lokali mieszkalnych, o ergonomicznych i pożądanych przez Klientów metrażach od 28 do 67 m2 (z możliwością łączenia sąsiadujących mieszkań w większe).

Wyposażenie wszystkich lokali w wentylację kuchni i łazienek zapewni odpowiednią temperaturę, wilgotność i czystość powietrza.

 

Mieszkanie Elbląg

Mieszkania w Rezydencji Dolinka

Mieszkania w tej inwestycji wyróżnią się także jasnymi wnętrzami i pięknymi widokami – dzięki panoramicznym przeszkleniom salonów o szerokości od 2 do nawet 2,8 metraPrzez te przeszklone ściany rozpościerał się będzie widok na Park Dolinka w dolinie rzeki Kumieli.

Każde z mieszkań posiada loggię lub balkon – lokale położone od strony ulicy Traugutta i te z widokiem na zabytkowy młyn, wyposażone są w licujące z pierzeją ulicy zabudowane loggie, natomiast lokale z oknami wychodzącymi na wewnętrzny dziedziniec, jak i na miejski park posiadają obszerne balkony.

Sprawna komunikacja pomiędzy wszystkimi kondygnacjami budynku odbywać się będzie dzięki 3 cichobieżnym windom osobowym. Przestronne, doświetlone klatki schodowe i korytarze wykończone zostaną w eleganckich i modnych odcieniach bieli i grafitu, z elementami w kolorystyce drewna i betonu.

Podziemne garaże

Ruch aut w Rezydencji Dolinka sprowadzono do 2 poziomów podziemnych hal garażowych, w których znajdzie się 76 prywatnych miejsc parkingowych dla aut, oraz 83 przypisywane do mieszkań indywidualne komórki lokatorskie, mogące służyć na przykład jako pomieszczenia na rowery.

Ze względu na położenie obiektu w sąsiedztwie parku i rzeki Kumieli, kondygnacje hal garażowych zostaną wykonane w wodoszczelnej technologii tzw. ”białej wanny”, z użyciem betonu wodoszczelnego i przy pieczołowitym zastosowaniu izolacji przeciw-wodnych i przeciw-wilgociowych.

Rezydencja Dolinka - Elbląg

Sprawdź listę dostępnych mieszkań

REZYDENCJA DOLINKA to osadzone w historycznym kontekście miejsce, w sąsiedztwie parku miejskiego i elbląskich zabytków.