loader image
Rezydencja Dolinka

Finansowanie

Bezpieczne i przystępne możliwości finansowania

Decydując się na zakup mieszkania w Rezydencji Dolinka, możesz swobodnie wybierać w szerokiej ofercie proponowanych przez banki form finansowania. Wykończenie i wyposażenie swojego wymarzonego M również możesz sfinansować najtańszym na rynku kredytem hipotecznym. Te nowoczesne mieszkania, znajdujące się w świetnie zlokalizowanym budynku, stanowią dla banków bardzo dobre zabezpieczenie hipoteczne kredytu.

Ze względu na wygodę załatwienia wszystkich spraw w jednym miejscu, rekomendujemy opiekę naszego Specjalisty ds. kredytów mieszkaniowych Marcina Kuracha, który na miejscu – w biurze sprzedaży i bezpłatnie – potwierdzi Twoją zdolność kredytową, przedstawi oferty banków, złoży w Twoim imieniu wnioski kredytowe i pomoże wybrać najtańszy kredyt, oraz najkorzystniejsze związane z nim ubezpieczenia (ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie życia i zdrowia kredytobiorcy).

Marcin Kurach

Marcin Kurach

Specjalista ds. kredytów mieszkaniowych

Telefon: +48 698 741 314
E-mail: marcin.kurach@rynek-pierwotny.net

Marcin to nasz specjalista z zakresu kredytów i ubezpieczeń, który pomaga klientom w sfinansowaniu marzeń o nowym, własnym M.

W branży nieruchomości i kredytów działa od 2013 roku. Studia wyższe, oraz liczne szkolenia z zakresu rynku nieruchomości i kredytów, pozwalają mu na kompleksową obsługę klientów – pomoc w wyborze odpowiedniego mieszkania, pozyskanie kredytu na zakup, dobór najkorzystniejszego ubezpieczenia lokalu, oraz ubezpieczenia życia i zdrowia osób odpowiedzialnym za spłatę rat.

Dzięki temu, Marcin zapewnia nabywcom profesjonalne przeprowadzenie całej transakcji.

Nasz specjalista:

  • pomoże Ci wybrać własne, wymarzone mieszkanie
  • wytłumaczy, jak przebiega proces zakupu mieszkania finansowany kredytem
  • zbada zdolność kredytową
  • załatwi formalności w banku, oraz pomoże skompletować potrzebną dokumentację
  • jeśli interesuje Cię kredyt na wykończenie mieszkania, przygotuje kosztorys prac wykończeniowych
  • pomoże przejść wszystkie formalności po odbiorze mieszkania

Sprawdź listę dostępnych mieszkań

REZYDENCJA DOLINKA to osadzone w historycznym kontekście miejsce, w sąsiedztwie parku miejskiego i elbląskich zabytków.